Ari-Logo-dark-blue

ESKO time

packaging simplified

اسکو، نرم افزاری برای تمام فصول

برای ساخت پیش نمایش دقیق از لیبل و یا بسته بندی طراحی شده، می توانید از فضای سه بعدی این نرم افزار بهره ببرید. اسکو برای کاهش خطاهای محاسبانی و مشکلات پس از تولید محصول چاپی می تواند بسیار موثر و بازدارنده بوده و همچنین ابزار مفید و قوی در دست طراحان گرافیک باشد. موکاپ انواع بسته بندی فلزی (قوطی)، انواع جعبه ها، انواع بسته بندی منعطف و پلیمری و غیره تنها قسمت کوچکی از خدمات فراوانی است که اسکو در اختیار طراحان گرافیک قرار میدهد.

چگونه میتوانیم بسته بندیهای جعبه را با اسکو انجام دهیم. و چه نیازی به انجام این کار با اسکو داریم.

چرا و چگونه اسکو به ما در بسته بندی محصولات غذایی، لیبل ها، قوطی کنسرو و سایر محصولات فلکسو و روتو کمک میکند.

آیا میتوانیم پیش از چاپ از تمام اشکالات و خرابی های بسته بندی محصول جلوگیری کنیم و یا به حداقل برسانیم

Esko-logo

درباره اسکو

اسکو پلاگینی است که هم به صورت یک نرم افزار مستقل و هم به صورت پلاگین میتواند به نرم افزار ایلاستریتور اضافه شود.

یکی از خدمات ویژه ای که میتوانید با سفارش طراحی به ما به دست بیاورید ساخت و نمایش سفارش شما بصورت سه بعدی است. این ویژگی امکانی است که بر بستر نرم افزار بلژیکی ساخت شرکت اسکو گرافیک انجام می شود و توان نمایش محصول نهایی را به اشکال مختلف از جمله بسته بندی های بالشی، محصولات لبنی، لیبل قوطی های پت، بطری های شیشه ای، انواع جعبه و دیگر تولیدات مربوط به چاپ فلکسو و روتو و افست داراست. از مزیت های این سرویس می توان به مشاهده نتیجه نهایی بصورت کاملا گرافیکی و با متریال های واقعی و جلوه های بصری خیره کننده، طلاکوب، نقره کوب، سلفون مات و براق، سلفون شیشه ای و پنجره دار، مشاهده ی مشکلات بسته بندی، نواقص طراحی و رفع آن ها، پیش از زیان دهی در چاپ و غیره اشاره کرد.

درباره اسکو دسک پک

نرم افزار Esko DeskPack یک مجموعه ، از پلاگین های حرفه‌ای  برای نرم افزار ادوبی الستریتور است. با این مجموعه که برای چاپ و بسته بندی ساخته شده است، کار طراحی بسیار راحت تر و دقیق تر می شود. این پلاگین طراحی سه بعدی را به السترتور اضافه می‌کند و امکان پری فلایت فایل و اضافه کردن بارکد و بسیاری موارد دیگر را به ادوبی الستریتور اضافه می‌کند. اسکو دسک پک شامل چندین پلاگین است که میتوان با آن پت های مختلف، بسته بندی های نرم و انواع جعبه را به صورت ماکت و با خدمات کامل پس از چاپ، قبل خروجی نهایی، به مشتری نشان داد.

Amir Arman

پلاگین های اسکو

در نرم افزار الستریتور هیچ گونه وسیله‌ای برای تولید بارکد وجود ندارد با این پلاگین هر نوع بارکدی را در درون ادوبی الستریتور می‌توانید تولید کنید .

با این پلاگین می‌توانید طرحتان را در نرم افزار الستریتور چیدمان کنید . از تکنیک‌های پله‌ای نیز پشتیبانی می‌کند.

برای ترپ گیری کل فایل در یک مرحله از این پلاگین استفاده می‌شود. این ابزار برای چاپ و بسته بندی بسیار مهم و کاربردی می‌باشد و سرعت کار را بسیار بالا می برد.

با این پلاگین می توانید از اطلاعات متغییر در الستریتور استفاده کنید و برای چاپ دیجیتال بسیار مهم است.

با این پلاگین شما می‌توانید کلیشه طرحتان را ببینید . با زدن یک دکمه اشکالات چاپی که در اثر بابجا خوردن رنگها در چاپ پیش می‌اید را ببینید و اگر احتیج دارد ترپ رنگها را افزایش دهید.

یک پنجره جدید به الستریتور اضافه ‌می‌شود و در آن طرح سه بعدی کار شما در آن دیده می‌شود و به راحتی می‌توانید نتیجه کارتان را ببینید. طرح را بچرخانید و ….

با امکاناتی که به شما داده می‌شود می توانید برای طرحتان قالب بسازید . برش ها و خط تاهای طرحتان را مشخص کنید و آن را تا کنید و در پنجره Studio Designer آن را بچرخانید و طرحتان را به صورت سه بعدی تماشا کنید.

امکاناتی برای طراحی لیبل به شما می‌دهد. به این صورتکه شما نمایی از یک بطری و یا قوطی را می‌کشید و آن را سه بعدی می‌کنید و لیبل را در این پلاگین با اندازه واقعی بر روی قوطی خود می‌گذارید و ….

به راحتی المانهایی را که زیاد استفاده می‌کنید را می توانید با زدن یک دکمه به طرحتان در محل هایی که از قبل مشخص کرده‌اید اضافه کنید.

پنل هایی را به راحتی به طرحتان اضافه کنید که در مورد فایل شما به صورت اتوماتیک اطلاعاتی را جمع می کند و شما می‌توانید برای مشتری اتان ارسال کنید. این اطلاعات می تواند شمایل تعدادرنگ ، نام رنگها و بسیاری موارد دیگر باشد که معمولا کسانی که به صورت حرفه‌ای طراحی می‌کنند برای تایید طرح از طرف مشتری ، کنار طرحشان می‌گذارند.

برای طرح شما با زدن یک دکمه رنگ سفید می سازد . این کار برای طراحی فلکسو و گراور بسیار کمک می‌کند.

طرحتان را در همان محیط السترتور پری فلایت کنید.

برای الاین کردن و طراحی استفاده می‌شود.

برای طرح های که یک نوشته و یا یک لوگو در آن تکرار میشود مناسب است و این کار را با سرعت و دقت برایتان انجام میدهد.

Dynamic Barcode
Power Layout
Power Trapper
Dynamic VDP
Viewer
Studio Designer
Studio Tool kit for boxes
Studio toolkit for Lables
Dynamic Marks
Dynamic Pannels
White Underprint
PreFlight
BoostX
 Seamless Repeat

نمونه ای از بسته بندیهای ماکت شده در اسکو را میتوانید در این قسمت ببینید.

Flexible packaging

نمونه ای از بسته بندیهای ماکت شده در اسکو را میتوانید در این قسمت ببینید.

Box packing

نمونه ای از بسته بندیهای ماکت شده در اسکو را میتوانید در این قسمت ببینید.

Tissue box packaging

نمونه ای از بسته بندیهای ماکت شده در اسکو را میتوانید در این قسمت ببینید.

SUBSCRIBE TO THE NEWSLETTER

بسته بندی

انواع اتود و طرح های بسته بندی صنایع غذایی آماده فروش و ادیت به دلخواه شما

تقویم

طرح های آماده تقویم رومیزی و سررسید برای ادیت و فروش به سفارش شما

جعبه دستمال

طرح های جعبه دستمال کاغذی آماده فروش و ادیت به دلخواه شما